forum.blenderslovakia.sk

Fórum pre Československú Blender komunitu

Samsung HT-H7750WM - Shubol

Zverejnite svoje ukončene Blender projekty

Poslaťod Shubol » 26 Mar 2015, 00:45

Tak po dlhšom čase zase niečo odomňa:
Obrázok užívateľa
Shubol

Re: Samsung HT-H7750WM - Shubol

Poslaťod accmail » 26 Mar 2015, 21:30

pecka vidim ze z texutorvanim nemas problemi len niektore casti by chcelo vymodelovat a dat nato iny material popripade hodit do nejakej group a dat jej iny material nech blana reproduktora nevyzera leskla ako zvysok repraku
to som myslel hlavne ten repracik na tom prehravaci to mi pride hrozne divne osobny nazor a tu sietku na tych vezovych to je alpha maska? na piersvitnost ?
accmail

Re: Samsung HT-H7750WM - Shubol

Poslaťod Shubol » 30 Mar 2015, 00:26

accmail píše:pecka vidim ze z texutorvanim nemas problemi len niektore casti by chcelo vymodelovat a dat nato iny material popripade hodit do nejakej group a dat jej iny material nech blana reproduktora nevyzera leskla ako zvysok repraku
to som myslel hlavne ten repracik na tom prehravaci to mi pride hrozne divne osobny nazor a tu sietku na tych vezovych to je alpha maska? na piersvitnost ?

Ahoj,
Robil som to len podla foto z netu, takže takže sú viac, menej od oka. Ale mohlo sa stať, že je niekde iný materiál, ako by mal byť :)
Tú sieťku som robil tak, že som si ju vymodeloval v Blendery a vyrenderoval cez ortografickú kameru s transparentým pozadím. Aj s odleskom. Tu už je len ako textúra a fake odlesk.
Obrázok užívateľa
Shubol

Späť na Ukončené projekty - Finished Projects

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť